НОВИНИ ТА ПОДІЇ


                                                                                  

                                                                              Шановні  мої односельці!

                Прийміть  найкращі побажання  і щирі поздоровлення  з Днем захисника України, Днем Українського Козацтва,та святом Покрова Пресвятої Богородиці.

         Подвиги захисників України – це взірець справжнього патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина. Всім тим, хто пройшов ад війни бажаю незламної волі, надійного родинного тилу, міцного  козацького здоров’я. Ви- наші захисники, Ви-опора нашої держави, Ви – справжні козаки.

      Дякую волонтерам, які сміливо підставляють своє плече на передовій.

       Нехай Покров Пресвятої Богородиці принесе чистоту і надію у наше село. Щоб нас минало горе, бурі і негоди щоб  ми жили праведно, щасливо  з добротою в серці  і вірою в душі.

        Нехай Божа благодать панує в кожній родині та буде мир в кожному домі та в нашій ненці Україні.

       Слава Україні!!!

                         З повагою Красилівський сільський голова Раїса Нагібіна 

                                                                       14.10.2019                                                                село Красилівка 
23 серпня Красилівська сільська рада вітає всіх односельчан з  днем прапора 


України! 


_____________________________________________________________________________________________________

9 травня в селі Красилівка відбулись урочистості з нагоди дня пам’яті та примирення і 72 річниці Дня Перемоги у Другій світовій війні у яких взяли участь сільський голова Нагібіна Р.Л., директор Красилівської школи Чуняк А.М., депутати сільської та районної рад,члени виконкому, ветерани Другої світової війни,  жителі села.

Урочисті заходи проходили в центрі села, біля Обеліску Слави загиблим красилівчанам.

До присутніх з привітанням звернулась сільський голова  Раїса Нагібіна  Прозвучали  привітання від Красилівського хору та від учнів школи.

За участю релігійної громади Свято-Михайлівської церкви (о.Дмитрій) відбувся молебень за полеглих у боях та покладені квіти до підніжжя пам’ятника та на плити, де викарбувані прізвища красилівчан, що не повернулись з війни. Депутати сільської ради поклали квіти до могил  воїнів що загинули на території села Красилівка на сільському кладовищі та по вул..Л.Українки, до пам’ятної дошки Героя Радянського Союзу Дяченка Андрія Васильовича та учасника бойових дій в Афганістані Басова Сергія Миколайовича. Вічна пам'ять загиблим!День Європи

ФК "Красилівка" - СК "Беркут" (Бровари)


День Європи

13  травня 2017 року з нагоди відзначення Дня Європи та ухвалення рішення Ради Міністрів Європейського Союзу щодо скасування візових вимог до громадян України в Красилівській школі І-ІІІ ступенів відбулась урочиста церемонія підняття Державного прапору України та прапору Європейського Союзу.

В заході взяли участь Красилівський сільський голова Нагібіна Р.Л.,директор Красилівської школи Чуняк А.М., депутати сільської ради,вчителі, учнівська молодь, жителі села.

Перед присутніми виступили, сільський голова Нагібіна Р.Л.,вчитель школи Рябець Л.А. та учні школи. Прозвучав Гімн України та Гімн Європейського Союзу.


УРОЧИСТА ЗУСТРІЧ З ВОЇНАМИ АТО

             28 березня 2015 року в Красилівській ЗОШ І-ІІІ ст.. відбулась визначна подія: до нас в гості завітали воїни АТО, наші односельчани Міщенко Олексій, Гайдак Володимир, Зінченко Василь, Суботін Сергій. На урочистій зустрічі були присутні сільський голова Нагібіна Раїса Леонідівна, депутат Київської обласної ради Вайсфельд Леонід Аронович, представник Генерального штабу Збройних сил України Обухов Олексій Петрович, голова Броварської районної ради Гришко Сергій Миколайович, заступник голови Броварської РДА Кукшин Василь Михайлович, депутати Броварської районної ради Кононенко Микола Миколайович та Павленко Володимир Ілліч, депутати Красилівської сільської ради  та  представники громадського формування Красилівської самооборони.

Учні школи вишикувались в два ряди, утворивши коридор, через який урочисто під гучні оплески пройшли воїни АТО. Під голосні вигуки «Слава Україні! Героям слава!» школярі зустріли почесних земляків, які, ризикуючи своїм життям, захищали Україну від російських агресорів. Під час зустрічі сільський голова Нагібіна Раїса Леонідівна привітала всіх присутніх і надала слово нашим героям. Кожен із них подякував життям села Красилівка за гуманітарну допомогу, яка надавалася і надається і зараз учасникам АТО, подякували учням за благодійну акцію, під час якої було зібрано до 5000гривень і передано безпосередньо нашим воїнам в зону АТО. Воїни подякували також учням та педагогічному колективу школи за маскувальну сітку. Особливо вдячні воїни за ті обереги, що були передані їм від учнів школи. Після виступу школярі вигукували: «Молодці!», «Слава Україні! Героям слава!», потім вручили квіти воїнам. Скидан Сергій Олексійович подякував вчителю молодших класів Марченко Світлані Василівні за пошиті маскувальні халати. Сільський голова Нагібіна Раїса Леонеідівна  надала слово голові Броварської районної ради Гришко Сергію Миколайовичу, який відзначив, що в нашому селі одне з найбільших громадських формувань у районі, вказав на великий обсяг роботи, що виконують учасники громадського формування, а також нагородив Скидана Сергія Олексійовича  цінним подарунком – іменним годинником від міністра Внутрішніх Справ України Арсена Авакова. Слово було надано також Вайсфельду Леоніду Ароновичу, який подякував усім, а саме: учням школи, педагогічному колективу, учасникам самооборони за небайдужість, за активну підтримку воїнів АТО, за високу громадянську позицію, за патріотизм. Адже саме прості громадяни всієї України піднялися на захист своєї держави, відстоюючи свободу і незалежність своєї Батьківщини.

Насамкінець виступила представник Броварського РВ МВС України, яка відзначила надзвичайно важливу і вагому роботу місцевої самооборони, дякуючи якій в селі майже відсутня криміногенна обстановка, відсутні крадіжки та проникнення до приватних будинків з боку злочинців , а також повідомила, що учасники самооборони навіть допомогли в розкритті декількох злочинів. По закінченню зустрічі учні школи, всі присутні декілька разів вигукували «Слава Україні! Героям слава!» та «Україна понад усе!»
                                         

Заходи по благоустрою території села Красилівка

опубліковано 9 квіт. 2012 р., 01:00 Секретар сільради   [ оновлено 17 лист. 2015 р., 10:06 ]

                      


                                  

 


Двомісячник благоустрою села Красилівка

опубліковано 21 квіт. 2011 р., 02:30 Секретар сільради   [ оновлено 21 квіт. 2011 р., 06:31 користувачем Адміністратор домена ]

КРАСИЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

24.03.2011                                                                                        № 51                      

“Про проведення двомісячника благоустрою”


        Заслухавши та обговоривши виступ сільського голови Нагібіної Раїси Леонідівни про проведення двомісячника благоустрою з 14.03.2011 р. по 16.05.2011 року, відмітивши те, що виконком Красилівської сільської ради направив  попередження власникам будинків села про наведення порядку біля своїх дворів, городів, упорядкування могил рідних і близьких на сільському кладовищі, провівши нараду у голови сільської ради з керівниками підприємств і організацій, що розміщені на території села по питанню благоустрою, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком сільської ради

 

В И Р І Ш И В :

        1.Утворити штаб по проведенню двомісячника по благоустрою села  Красилівка у такому складі:

Голова штабу — Нагібіна Р.Л.

Члени штабу —           Іценко Н.Г.

Безрідний О.А.

Кучеров С.П.

Марченко Н.Г.

Плакся О.С.

Сторожик Р.О.

               

2. Керівникам організацій, підприємств, установ, розміщених на території     сільської ради домогтися виконання заходів, розроблених виконкомом по благоустрою в зазначені строки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Нагибіну Р.Л.

4. Вважати таким, що рішення виконкому №27 від 30.03.2010 р. з даного питання втратили чинність.


Сільський голова            Р.Л.Нагібіна
КРАСИЛІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА
БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАТВЕРДЖЕНО:
рішенням виконавчого комітету сільської ради 
VІ скликання від 24 березня 2011 року З А Х О Д И
по покращенню санітарно-екологічного стану та проведення 
благоустрою села Красилівка на 2011 рік

Заходи

Термін виконання

Відповідальні

1

Очистити територію села від твердих побутових відходів

До 30.05.2011 року

Депутати

2

Облаштувати дорожні тротуари по вулицях

До 24.05.2011 року

Депутати

3

Встановити вивіски на автобусних зупинках „Сміття не викидати! Штраф 1000 грн.”.

До 24.05.2011 року

КП «Красилівське»

4

Побілити вапном електричні опори та дерева на вулицях

До 24.05.2011 року

КП «Красилівське»

5

Очистити від сміття та облаштувати сільське кладовище

До 01.05.2011 року

КП «Красилівське»

Депутати

6

Провести роз’яснювальну роботу з кожним жителем села про прибирання будівельних матеріалів та сміття  з прилеглих до подвір’я територій.

До 24.05.2011 року

Депутати

7

Провести конкурс на кращий санітарний стан виборчого округу та кращий двір. На черговій сесії.

Червень місяць 2011 року

Депутати

8

Провести суботники по благоустрою всіх виробничих територій, підприємств, магазинів, школи, ДНЗ „Мялятко” медамбулаторії.

До 30 квітня 2011 року

Керівники підприємств, установ, торгових об’єктів

9

Власникам торгових установ прибирати територію магазинів в радіусі 100м від засмічення пляшками та відходами від магазинних упаковок.

Постійно

Власники торгових установ

10

Облаштувати автобусні зупинки

До 30.04.2011 року

КП №Красилівське»

11

Посадити дерева, квітники, клумби на всіх виробничих територіях

До 30.04.2011 року

Керівники підприємств, установ, торгових об’єктів

12

Провести облаштування пам’ятних місць села Красилівка

До 01.05.2011 року

КП «Красилівське»

13

Висипати твердими відходами під’їзд біля автобусної зупинки по вулиці Лесі Українки

До 01.05.2011 року

Сільська рада


Сільський голова            Р.Л. Нагібіна

 

                                  

 

 

1-2 of 2